Jídelníček — pondělí [09. 12. 2019]

jablko; šlehaná lučina, bageta lupicorn, mrkev, mléko [ 1a , 1b , 1c , 3 , 6 , 7 , 13 ]
česneková s kuskusem [ 9 ]
kuřecí přírodní plátek [ 1a ]
brambory, červená řepa
ovocný čaj, voda, mléko [ 7 ]
falešný humr, chléb, pórek, čaj [ 1a , 7 , 9 , 10 ]

Blížící se události

• 16. 12. 2019: Planetárium Brno

V pondělí 16.12.2019 v 7:30h odjíždíme do Planetária v Brně. Z MŠ pojedou děti ze třídy Motýlků.
  • 23. 12. 2019 - 5. 1. 2020: Vánoční prázdniny

Přejít do kalendáře