Rozloučení se školním rokem

V úterý 25.6.2024 proběhlo na školní zahradě tradiční "Rozloučení se školním rokem". Začalo již v dopoledních hodinách, kdy jsme se loučili s paní učitelkou Kateřinou Tomáškovou. V odpoledním čase začalo loučení s dětmi, na kterém byli předškoláci pasováni do řad školáků, prvňáčci pasováni do řad čtenářů, rozloučili jsme se i s našimi čtvrťáky, kteří přechází do 5.ročníku ve Vyškově, dále pokračovalo loučení s paní učitelkou Kristýnou Klíčovou a aby tomu loučení nebylo konec, tak se s námi rozloučila i paní ředitelka Jitka Piňosová. Děkujeme paním učitelkám za krásný program, který s dětmi připravily a naše poděkování směřuje i k paním kuchařkám - Dajáně Bubeníkové a Lence Pavelkové, které se postaraly o výborné pohoštění. Rodičům i dětem děkujeme za krásné dárky a všem přejeme pohodové prázdniny.