Besídka ke Dni matek
Maminka si češe vlasy, v zahrádkách je plno krásy. Venku kvetou květinky, ty mají rády naše maminky.

Besídka ke Dni matek

Ve čtvrtek 9.5.2024 proběhla již tradičně v Kulturním domě v Moravských Prusích, besídka ke Dni matek. Jaké barvy má duha? Přesně takové, v jaké se proměnily naše děti - červenou, zelenou, žlutou, fialovou, modrou a oranžovou. Besídku jsme zahájili tancem s duhovými deštníky, poté předškoláci zahráli na flétnu a následovalo pásmo písní, říkadel i tanečků v duchu proměnlivého počasí. Chvíli svítilo slunce, potom zafoukal vítr, přišla bouře a nakonec vyšla nádherná duha. Na závěr jsme společně se školáky zazpívali a zatancovali píseň Děti ráje. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak si děti besídku užily :-).