Rozloučení se školním rokem
Zahradní slavnost

Rozloučení se školním rokem

V úterý 27.6.2023 proběhlo na školní zahradě tradiční "Rozloučení se školním rokem", na kterém byli naši předškoláci povýšeni do řad školáků, prvňáčci pasováni do řad čtenářů a rozloučili jsme se i s našimi čtvrťáky, kteří po prázdninách odchází do Vyškova. Rozlučku naši předškoláci zahájili promenádou a tanečkem, zvládli se představit a povědět něco málo o sobě, splnili slib a na závěr si společně zazpívali. Prvňáčci ukázali, že se naučili za rok krásně číst a na jejich rodiče čekalo překvapení a to - Diplom za přežití 1. třídy svého dítěte. Čtvrťáci zaujali přednesem vlastních básní. Pan starosta Josef Molitoris s panem starostou z Vážan Břetislavem Usnulem ocenili děti za příspěvek do ručně malované cyklomapy Vyškova a okolí.  Pro návštěvníky bylo připravené výborné pohoštění, o které se postaraly naše paní kuchařky - a tímto jim ještě jednou moc děkujeme.

Rodičům i dětem děkujeme za krásné a originální dárky a všem přejeme pohodové prázdniny.