Besídka ke Dni matek
Chci Ti popřát maminko, starostí jen malinko...

Besídka ke Dni matek

Ve čtvrtek 11.5.2023 jsme oslavili v Kulturním domě v Moravských Prusích Den matek. Děti ze ZŠ a MŠ poděkovaly maminkám krásným vystoupením. Společně se školáky si Motýlci zazpívali a zahráli na flétnu. Děti z MŠ si připravily pro maminky výlet do džungle, kde se proměňovaly v klokany, lamy, žirafy, slony, opice, lvy, pštrosy a marabu. Na Madagaskaru jsme se byli podívat za králem lemurů Jelimánem a potom jsme se proletěli kolem světa s papouškem Kakadu. Besídku jsme si všichni moc užili a na závěr děti předaly maminkám kytičku s přáním a za svůj skvělý výkon obdržely maličkost pro radost. Jménem učitelek MŠ bychom chtěly poděkovat rodičům za milé dárky.  Na fotky se můžete podívat ve fotogalerii a ve videogalerii Vás brzy bude čekat příjemné překvapení.