Pohádkový týden

Pohádkové dny v naší mateřské školce pokračovaly. V pondělí 10.1.2022 k nám přijelo divadélko Kejkle s pohádkou "O neposlušných kůzlátkách". Barevná pohádka o nezbedných kůzlátkách, starostlivé mamince a hloupém vlkovi, který se pro svoji  "večeři" stal strýčkem, pirátem a nakonec uklízečkou. Kůzlátka ho i tentokrát prokoukla a všechno dobře dopadlo.  Děti ze třídy Berušek opět navštívila pohádka a tentokrát to byla pohádka "O Koblížkovi", jeho dobrodružné cestě a o zvířátkách. Koblížkova písnička byla s každým dalším zvířátkem delší a delší a děti si při jejím poslechu mohly procvičit paměť a staly se tak součástí pohádky. Dále na děti z Berušek čekalo velké překvapení a to bylo další divadelní představení, které pro ně připravily děti ze třídy Motýlků - "O budce". Děti si prožily pocity přátelství, ohleduplnosti a snahu pomoci druhému v nouzi.