Vánoční přání pro Charitu Vyškov

Společně s dětmi jsme se letos rozhodli potěšit babičky a dědečky z odlehčovací služby v Charitě Vyškov. Děti ze třídy Motýlků nakreslily krásné obrázky s přáním od srdíčka :-), na které se můžete podívat ve fotogalerii a děti ze třídy Berušek jim vyrobily vánoční dárečky. Společně jsme babičkám a dědečkům ještě natočili krátký vánoční pozdrav, který jim zprostředkovala vrchní sestra Andrea Zorková, a dle jejích slov: cituji "...i slzička ukápla dojetím...". Děkujeme také za pomoc paní Jičínské a paní Kabele, které přinesly dárečky, co vyrobily doma se svými dětmi. Velmi nás těší, že jsme udělali radost někomu, kdo to v téhle době nemá vůbec jednoduché a společně jsme si vzájemně zpříjemnili předvánoční čas.