Ježíšek v MŠ

Kouzelné dopoledne u stromečků si dnes užily děti z naší mateřské školky, navštívil je totiž Ježíšek :-). Nejdříve zazvonil zvoneček ve třídě Motýlků, kde na každého chlapečka a holčičku čekal kufřík plný překvapení, který si mohly odnést domů. Potom pokračovalo těšení dál, protože Ježíšek zazvonil ještě jednou a na děti čekaly další dárečky ve třídě Berušek - panenky a vše potřebné :-) ke hře s  panenkami - plenky, dudlíky, nočníčky, oblečení a kočárky, domeček pro panenky, česací panenky, kadeřnice, Barbie panenky ze známých pohádek /Anna, Elsa, nechyběl ani Kristoff :-)), zvukové hračky pro naše nejmenší :-). Ježíšek nezapomněl ani na chlapečky, pro které měl autíčka, letadla, vrtulníky, vrtačky, motorky a stavebnice. Děti měly z dárků obrovskou radost a poděkovaly Ježíškovi zazpíváním vánoční koledy.