Výlet do Lipky

V pátek 7.4.2017 jsme se společně se školáky vydali na výlet do environmentálního střediska Lipka v Brně. Pro děti ze třídy Motýlků byl připraven program "Večerníček na výletě" - program zavedl děti mezi známé postavičky z večerníčků, přiblížil jim, jak vypadají jejich skuteční představitelé v přírodě a prostředí, kde žijí. Počasí nám sice moc nepřálo, ale pro děti bylo připraveno tolik zajímavých věcí, že počasí vůbec nevnímaly. Uvnitř si mohly společně sestavit les se zvířátky, která v něm žijí, prolézt si modelem mraveniště a spoustu dalších věcí, které uvidíte na fotkách. V lese společně hledaly stopy, zvířátka, pozorovaly živé mravence, prolézaly pavučinkou až k pavoučkovi a kdo se nebál mohl si ho i pohladit. Návštěva environmetnálního střediska byla pro děti velmi přínosná a na fotografiích se můžete podívat, co všechno děti zažily a co si mohly vyzkoušet.