Z NAŠÍ BESÍDKY

Ve středu 11.5. jsme si pro maminky, ale nejen pro ně, připravili besídku ke Dni matek. Stejně jako každý rok byla besídka nabitá několika vystoupeními - nejprve se svým svižným tanečním číslem vystoupila Nikolka Jiroušková, poté následovalo vystoupení žáků ZŠ, kteří si připravili pásmo o maminkách a jejich každodenní láskyplné péči, po nich pak přišly na řadu děti z MŠ se svým večerníčkovým vystoupením a závěr patřil tanečním kreacím dětí navštěvujících kroužek zumby. Po společném zakončení předaly děti maminkám drobné dárečky, které jim doufáme, udělaly k jejich svátku radost.

Ještě jednou děkuji touto cestou paním kuchařkám za přípravu občerstvení, paní Burešové, manželům Černochovým, Solomonjanovým, Brázdilovým mladším i starším a v neposlední řadě i svému manželovi za pomoc při výzdobě či úklidu sálu. Děkuji také Vám všem, kteří jste se na nás přišli podívat a podpořili tak naše snažení. O troufám si říct pěknou akci se nemalou měrou postaral celý náš pedagogický sbor, kterému taktéž i touto cestou posílám velký dík!! :-)