náš výlet

Výlet do zoologické zahrady

Letos naše mateřská škola společně s MŠ Vážany vyrazila na společný výlet. Naším cílem byla Zoologická zahrada na Svatém Kopečku v Olomouci. Po příjezdu jsme se posilnili svačinkou, kterou nám přichystaly naše paní kuchařky a plni sil jsme se vydali do zoologické zahrady, podívat se, jak exotická zvířátka vypadají ve skutečnosti. Děti prošly krásnou zahradu s velkou chutí a u pavilonu žiraf - až děti "trošku" bolely nožičky - jsme nastoupili do zoovláčku a stali jsme se jeho cestujícími. Viděli jsme spoustu dalších zvířátek, ale nejvíce děti vzpomínaly v autobusu na žirafy a opičky. Jelikož nás ve školce čekal oběd, museli jsme se vrátit po 11.00 zpět k autobusu. Děti odcházely ze zoo se spoustou zážitků a dobrých pocitů, že viděly zvířátka, která znají jen z knížek. I když to byl výlet jen polodenní, některé děti to zmohlo tak, že usly již v autobusu. Počasí nám nakonec vyšlo a výlet se vydařil.