Stránky základní školy

Aktuality - 2019/2020

DEN UČITELŮ

VŠE NEJLEPŠÍ KE DNI UČITELŮ!

Zobrazit celý článek

Ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady to zvládneme :-)

Zdravíme všechny kluky a holky, co teď nemůžou chodit do naší školky a podělili se s námi o fotečky, jak to doma zvládají :-). Malují, kreslí, tvoří, zpívají si, hrají si na doktory a švadlenky, z některých se stali zahradníci a sejou semínka ...Věřím tomu, že je to pro rodiče těžké, být s dětmi "pořád", ale zároveň určitě i krásné :-). 

Dnes jsem slyšela krásnou myšlenku - "To, co se děje, nás nemá vyděsit, ale probrat..." 

Zobrazit celý článek

Babi, dědo, pojďte si hrát

Zobrazit celý článek

Uzavření školy kvůli koronaviru

Vážení rodiče,

děkuji Vám všem za Vaši ohleduplnost a vstřícnost – po dnešní telefonické dohodě s Vámi bude zítra školka uzavřena a od úterý 17.3. pak bude uzavřena oficiálně až do odvolání, a to na základě Rozhodnutí zřizovatele. Zítra by mělo být schváleno ošetřovné i pro rodiče dětí z MŠ, kdo budete potřebovat do zaměstnání tuto žádost potvrdit, neváhejte mne kontaktovat na zsprusy@seznam.cz, domluvíme se na postupu.

Za celý kolektiv ještě jednou velký dík.

Mgr. Svatava Šebestová

Zobrazit celý článek

Provoz MŠ kvůli koronaviru

Vážení rodiče,

v současné době zatím nebylo vydáno opatření týkající se zákazu osobní přítomnosti dětí v mateřských školách. Nicméně v zájmu ochrany zdraví dětí i dospělých Vás žádám, aby se předškolního vzdělávání účastnily pouze děti, jejichž rodiče jsou zaměstnaní a nemají možnost zajistit jiný způsob péče o děti.

Vstup do MŠ  je z důvodu ochrany zdraví dětí a zaměstnanců povolen pouze jednomu zákonnému zástupci, popř. jedné osobě pověřené k vyzvedávání dítěte (popř. jednoho rodiče se sourozencem dítěte).

Dále připomínám, že rodiče mají povinnost sledovat zdravotní stav dětí a v případě onemocnění či nařízené karantény je nesmějí vodit do mateřské školy. 

Situace se stále vyvíjí, informace se mění, doplňují, proto sledujte informace zveřejňované na oficiálních webech MZ ČR, MŠMT ČR, KHS, SZÚ, příp. webových stránkách MŠ a samozřejmě sledujte prosím emaily, kam Vám v případě jakékoliv změny budeme zasílat aktuální zprávy (v pondělí 16.3. se má projednávat balíček návrhů na pomoc rodinám kvůli zajištění mimořádné péče o děti a možného snížení příjmů).

Děkujeme za Vaši ohleduplnost a spolupráci.

Zobrazit celý článek

ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy, příspěvkové organizace v souladu s §34 zákona č. 561/2004 Sb. oznamuje,

že ve středu 13.května 2020 od 9 - 12 hodin

proběhne zápis do mateřské školy pro školní rok

2020 / 2021

Rodiče si žádost o přijetí vyzvednou

od 20.4. do 30.4. 2020

Zobrazit celý článek

Mobilní dopravní hřiště

Pondělní dopoledne dne 3.2. patřilo po roce opět zábavně-výchovnému mobilnímu dopravnímu hřišti. 

Zobrazit celý článek

Školní karneval

Páteční dopoledne 24. ledna patřilo karnevalovým radovánkám.

Zobrazit celý článek